Orkla Care Finland

Suomen vahvimmat Orkla CareOrkla Care Oy

Äyritie 24

01510 Vantaa

Puh: 010 218 3700

Sähköpostit: etunimi.sukunimi@orkla.fi

 

Y-tunnus: 1868271-6

 

Pierre Robert Oy

Äyritie 22

01510 Vantaa

Puh: 0207669650

Sähköpostit: etunimi.sukunimi@pierrerobert.fi

 

Y-tunnus: 2339297-5

Laskutustiedot

Pierre Robert Oy

23392975

PL 100 – 80020 Kollektor Scan

Finland

 

Cederroth – ensiaputuotteet

Orkla Care Oy
Äyritie 24
01510 Vantaa
Puh. 0207 00 9250
Sähköposti: firstaid@cederroth.com

Palaute ja kyselyt

Toivomme sinun ensisijaisesti käyttävän linkistä löytyvää lomaketta palautteen antamiseen.

Orkla Care Oy – terveys, kodinhoito ja henkilökohtainen hygienia

Pierre Robert Oy – tekstiilit
Cederroth ensiaputuotteet

 

 

Orkla Care Finland johtoryhmä

Ketjumyynti - terveys, kodinhoito, henkilökohtainen hygienia, tekstiilit

Olli-Pekka Kalliomaa

Sales Manager

olli-pekka.kalliomaa@orkla.fi

+358405247310

Pepe Tamminen

Sales Manager

pepe.tamminen@orkla.fi

+358400404037

Mikko Seppänen

Sales Manager

mikko.seppanen@orkla.fi

+358405094242

Minna Tammisaari

Key Account Manager

minna.tamisaari@orkla.fi

+358405208955

Heidi Kajastie

Jr. Key Account Manager

heidi.kajastie@orkla.fi

+358407207225

Jani Lahti

Jani Lahti

Jr Key Account Manager

jani.lahti@orkla.fi

+358407770373

Aluemyynti - terveys, kodinhoito, henkilökohtainen hygienia

Anne Turtola

Aluepäällikkö

anne.turtola@orkla.fi

+358407574648

Harri Pajari

Aluepäällikkö

harri.pajari@orkla.fi

+358503312752

Markku Nikkari

Aluepäällikkö

markku.nikkari@orkla.fi

+358400663337

Veli-Matti Pöyhönen

Aluepäällikkö

veli-matti.poyhonen@orkla.fi

+358400686603

Pasi Suominen

Aluepäällikkö

pasi.suominen@orkla.fi

+358405245580

Apteekki- terveys, kodinhoito, henkilökohtainen hygienia

Maarit Ståhlberg

Sales Manager Pharmacy

maarit.stahlberg@orkla.fi

+358 407548894

Riitta Kuusela

Aluepäällikkö

riitta.kuusela@orkla.fi

+358 406623321

Tarja Tammioksa

Aluepäällikkö

tarja.tammioksa@orkla.fi

+358406353572

Teija_Sahlström

Teija Sahlström

Aluepäällikkö

teija.sahlstrom@orkla.fi

+358406851323